KARO GDAŃSK sp. z o.o

KRS 0000283204 (PDF)

STRONA GŁÓWNA

ul. Sandomierska 45

REGON 220421027 (PDF)

KRÓTKO O FIRMIE

80 - 051 Gdańsk

NIP 5832989544 (PDF)

LOKALIZACJA / DOJAZD

DANE KONTAKTOWE :

TRÓJMIEJSKA MAGISTRALA INFORMATYCZNA

e-mail : sekretariat@karo.gdansk.pl

SIECI TELEKOMUNIKACYJNE

telefon : 058 301 06 15

PRZEWIERTY i PRZECISKI

fax : 58 305 93 87

FTP - SERWER PLIKÓW

 

TRÓJMIEJSKA MAGISTRALA INFORMATYCZNA (TMI):

Od roku 2007 projektujemy i rozbudowujemy własną, światłowodową magistralę telekomunikacyjną, która przebiega już przez całe Trójmiasto - od granicy miast Gdynia-Rumia przez Gdynię, dolny Sopot (obok hoteli Sheraton oraz Grand) oraz Gdańsk aż do granicy miast Gdańsk-Pruszcz Gd.

Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują niezawodnego połączenia w sieć światłowodową swoich budynków, biur, central lub sieci komputerowych. Minimalne tłumienie kabli światłowodowych oraz ich bardzo duża przepustowość sprawiają, że jest to rozwiązanie bezkonkurencyjne - wielokrotnie szybsze i wygodniejsze od tradycyjnych połączeń internetowych.

Budujemy rurociąg światłowodowy składający się z rur RHDPE, w których można prowadzić niezależne od siebie kable światłowodowe. Studnie telekomunikacyjne na trasie linii umożliwiają łatwe podłączenie pobliskich obiektów lecz nie ma przeszkód aby podłączać do głównej magistrali dalsze lokalizacje.

Do połączenia siecią komputerową oddalonych od siebie obiektów wystarczy obecnie jedno włókno światłowodowe (koszt kompletu urządzeń na obydwa końce światłowodu nie przekroczy 500 zł).

Standardowa stawka za wynajęcie jednego włókna światłowodowego w naszym kablu jest niezwykle łatwa do zapamiętania :

CENA za 1 ROK WYNAJĘCIA = 1 WŁÓKNO x 1 METR x 1 ZŁOTY (plus VAT 23%)

czyli na przykład cena 1 kilometra łącza składającego się z jednego włókna kosztowałaby:

1 WŁÓKNO x 1000 metrów = 1000 złotych NETTO (plus VAT 23%) ROCZNIE czyli 83 zł MIESIĘCZNIE.

W porównaniu do cen innych operatorów jesteśmy BEZKONKURENCYJNI !

Oto MAPA LINII (w formacie PDF) , która na bieżąco jest uaktualniana - na mapie naniesione zostały odcinki wybudowane, zaprojektowane i gotowe do wykonania oraz te, które aktualnie są wykonywane.

Aby wstępnie obliczyć maksymalny koszt podłączenia do naszej sieci najłatwiej przyjąć proste obliczenie w oparciu o odległość Państwa obiektu od naszej magistrali, czyli :

1) gdy jest możliwość przejścia kanalizacją Orange od Państwa obiektu do naszej sieci:

CENA PODŁĄCZENIA = odległość obiektu od linii KARO x 7,00 zł (plus VAT 23%)

2) gdy nie ma w pobliżu kanalizacji Orange:

CENA PODŁĄCZENIA = odległość obiektu od linii KARO x 100,00 zł (plus VAT 23%)

Podane ceny podłączenia zawierają kabel światłowodowy i oznaczają, że nasza firma wykona przyłącze - jeżeli Państwo wykonają podłączenie we własnym zakresie (i dostarczą kabel) to oczywiście oznacza że żadnych opłat Państwo nie poniosą. Koszty podłączenia Państwa światłowodu do naszej sieci wynoszą ZERO - nasze światłowody montujemy wyłącznie we własnym zakresie, nie pobierając za to opłaty.

Naszym klientom (jeżeli wyrażą chęć) dostarczamy kabel światłowodowy Z-XOTKtsd 12J (ziemny kabel światłowodowy, jednomodowy o dwunastu włóknach) w cenie 2 złote/metr NETTO (plus VAT 23%) czyli 2,46 zł brutto (z VAT).

Zapraszamy do współpracy - każde zapytanie wyceniamy indywidualnie !
Z NASZEJ INFRASTRUKTURY KORZYSTAJĄ MIĘDZY INNYMI:


NASK

NETIA

POLKOMTEL

T-MOBILE

UPC

EXATEL