KARO GDAŃSK sp. z o.o

KRS 0000283204 (PDF)

STRONA GŁÓWNA

ul. Sandomierska 45

REGON 220421027 (PDF)

KRÓTKO O FIRMIE

80 - 051 Gdańsk

NIP 5832989544 (PDF)

LOKALIZACJA / DOJAZD

DANE KONTAKTOWE :

TRÓJMIEJSKA MAGISTRALA INFORMATYCZNA

e-mail : sekretariat@karo.gdansk.pl

SIECI TELEKOMUNIKACYJNE

telefon : 58 301 06 15

PRZEWIERTY i PRZECISKI

fax : 58 305 93 87

FTP - SERWER PLIKÓW

 

SIECI TELEKOMUNIKACYJNE :

Od roku 2007 projektujemy i budujemy sieci telekomunikacyjne - międzymiastowe, lokalne i wewnętrzne przede wszystkim dla operatorów telefonii komórkowej: POLKOMTEL (PLUS GSM) , T-MOBILE, ORANGE a także dla telewizji kablowych (UPC oraz MULTIMEDIA).

Budujemy światłowodowe połączenia stacji bazowych ale także kanalizację teletechniczną i rurociągi na potrzeby przyszłej budowy różnych kabli - tak światłowodowych jak i miedzianych czy koncentrycznych.

Budujemy sieci wewnątrzbudynkowe na potrzeby telewizji kablowych łącznie z montażem końcowym urządzeń.

W ramach naszych prac kompleksowo wykonujemy budowę - we własnym zakresie odtwarzamy nawierzchnie, wykonujemy przewierty sterowane, tworzymy dokumentacje projektowe a także dostarczamy materiały i załatwiamy maksymalną ilość formalności w zastępstwie Inwestora.

Obszar działalności KARO GDAŃSK obejmuje teren całej Polski - w ciągu ostatnich lat budowaliśmy sieci w różnych lokalizacjach, takich jak na przykład: Trójmiasto, Szczecin, Poznań, Gorzów Wlkp., Warszawa, Wrocław, Suwałki, Ostróda, Olsztyn - oraz wielu innych. Odległość nie ma dla nas znaczenia - dla nas ważny jest pewny i sprawdzony Inwestor - my zajmujemy się resztą.

Naszymi atutami są : SZYBKOŚĆ oraz OPERATYWNOŚĆ - dla nas nie ma spraw "nie-do-załatwienia" a tryb naszej pracy wymusza jak najszybszą reakcję na zaistniałe sytuacje - do nas nie trzeba dzwonić przez kilka dni aby coś załatwić: odpowiedź na Państwa pytanie lub problem nastąpi natychmiast po zgłoszeniu.

Inwestorzy, który zetknęli się z nami, chętnie zapraszają nas na przetargi i wybory ofert, ponieważ gwarantujemy potencjał techniczny i finansowy oraz lojalność wobec firm, które nam zaufały.

ZAPRASZAMY do WSPÓŁPRACY !